Het jongerenwerk in Leiden werkt vanuit 6 accommodaties in 5 verschillende delen van de stad. Vijf jongerencentra in de wijken en 1 stedelijke voorziening.
De 5 wijken waar het jongerenwerk actief is:

  • Leiden Noord
  • Slaaghwijk
  • Stevenshof
  • Morskwartier
  • Zuid-West

De stedelijke voorziening ExposeYour is een samenwerkingsverband met verschillende partners uit de stad die een aanbod hebben voor jeugd en jongeren. Het is een informatie en belangenbehartigingspunt waar jongeren van 12 tot 27 jaar diverse zaken kunnen regelen. Ook vinden vanuit deze voorziening diverse voorlichtingen plaats over onderwerpen die jongeren aan gaan zoals: middelen gebruik, seks, uitgaan, werk en inkomen, huisvesting, etc.

Leiden activiteiten

Download halfjaarverslag

Het Jongerenwerk heeft een grote sport afdeling van 4 combinatie functionarissen die met jeugd aan de slag gaan in Leiden er is een groot talenten programma aan gekoppeld waardoor jongeren worden gestimuleerd een actieve rol in de samenleving te hebben.

Voor de jongeren die een handje nodig hebben of een duwtje in de rug kan het jongerenwerk coaching aan bieden door ervaren coaches.

Facebook  Twitter  Expose Your

 

De collega’s

Teamleiders: Maarten Buurman E maartenbuurman@stjjmh.nl en Daniel Korver E danielkorver@stjjmh.nl

 

Jongerenwerkers:

Nastasia Verkade E nastasiaverkade@stjjmh.nl

Benyounes Rhioues E benyounesrhioues@stjjmh.nl

Elles van Capel E ellesvancapel@stjjmh.nl

Rian Varkevisser E rianvarkevisser@stjjmh.nl

Marlon Scholsberg E marlonscholsberg@stjjmh.nl

Roland Meivogel E rolandmeivogel@stjjmh.nl

Kawa Mazoori E kawamazoori@stjjmh.nl

Stéphani Ribecco E stephaniribecco@stjjmh.nl

Ouafaa El Aarroudi E ouafaaelaarroudi@stjjmh.nl

Said Ajar E saidajar@stjjmh.nl

Rene Verschuur E reneverschuur@stjjmh.nl

Robin van Wieringen E robinvanwieringen@stjjmh.nl

Brahim Lakhal E brahimlakhal@stjjmh.nl

 

Voor meer informatie of contact gegevens kan je terecht op de website van jongerenwerk Leiden:

Jongerenwerk Leiden